Prezent bez wysiłku?

Udany prezent to taki, który pokazuje obdarowanej osobie, że troszczymy się o nią, dobrze znamy jej potrzeby i upodobania lub… szanujemy jej niezależność i elastyczność (np. przez to, że niczego nie narzucamy na siłę). Wiele osób wychodzi z założenia, że (jakikolwiek) voucher na prezent to kiepski pomysł, ponieważ kojarzy się z pójściem na łatwiznę (“nie wiem, co Ci dać, więc dam Ci kartę i wybierz sobie coś sam/a). Tak naprawdę jednak większość osób lubi i docenia vouchery, ponieważ pozwalają one wybrać dokładnie taki produkt czy usługę, jaka jest nam potrzebna w danej chwili – bez potrzeby często niezręcznego tłumaczenia się ze swoich potrzeb, wyborów i upodobań darczyńcy czy innym osobom obecnym przy wręczaniu prezentu. 

Voucher na prezent nie musi oznaczać pójścia na łatwiznę czy przyznania się do tego, że nie wiemy nic o upodobaniach osoby, której dajemy taki prezent. Wręcz przeciwnie! Przecież voucher do salonu kosmetycznego podarujesz osobie, o której wiesz, że np. marzy o relaksującym zabiegu, skarży się na problemy z cerą albo zwyczajnie lubi o siebie dbać. Prezent ten pokazuje, że umiesz słuchać i realnie myślisz o potrzebach innych, a z drugiej strony – szanujesz prawo do wyboru obdarowanej osoby.

Kiedy voucher do salonu kosmetycznego będzie beznadziejnym prezentem?

Voucher do salonu kosmetycznego to bardzo uniwersalny pomysł na prezent dla kobiety (a także dla wielu mężczyzn!), który możesz podarować na różne okazje. Voucher na prezent sprawdzi się na urodziny, Dzień Matki, wieczór panieński, pod choinkę, a nawet na bardziej oficjalne okazje, takie jak np. jubileusze czy… wigilie firmowe. Nie ma w tym prezencie niczego krępującego – wręcz przeciwnie! Jest on eleganckim sposobem wyrażenia troski o czyjeś potrzeby. W końcu nie ma chyba kobiet, które nie lubią czuć się piękne, zrelaksowane i zadbane! A jeśli mimo wszystko taką znasz – nie kupuj jej vouchera do salonu kosmetycznego!

Całkiem serio jednak, voucher na usługi kosmetyczne będzie kiepskim pomysłem na prezent tylko w dwóch przypadkach. Kiedy?

Po pierwsze – w przypadku osoby, co do której wiesz z absolutną pewnością, że prezenty takie jak vouchery czy karty podarunkowe traktuje właśnie jako “pójście na łatwiznę” i nigdy ich nie wykorzystuje. Jeśli bliska osoba nie raz jawnie krytykowała taki rodzaj podarunków, nie ma co uszczęśliwiać jej na siłę. Zakładamy jednak, że to podejście należy raczej do rzadkości.

I sytuacja druga. Voucher do salonu kosmetycznego nie sprawdzi się w przypadku osoby, która nie może wykonywać większości zabiegów ze względu na stan zdrowia. Zazwyczaj przeciwwskazaniem do większości zabiegów mogą być niektóre choroby przewlekłe (np. choroby nowotworowe, przewlekłe choroby skórne; egzema, AZS, łuszczyca i inne).

Pamiętaj jednak, że nie zawsze jest to reguła – istnieją zabiegi kosmetyczne, które są nawet wskazane i zalecane przy niektórych dolegliwościach. Dlatego warto po prostu skontaktować się z salonem i dowiedzieć dokładnie, czy oferuje on zabiegi dla osób z określonymi problemami zdrowotnymi. Być może okaże się, że dana rzecz nie jest żadnym przeciwwskazaniem. 

Voucher do salonu kosmetycznego to super prezent, bo:

 • możesz kupić go za pomocą kilku kliknięć i od razu otrzymać na maila – to świetna opcja dla zapominalskich, którzy szukają prezentu na ostatnią chwilę,
 • voucher to kupowanie przeżyć i doznań, a nie rzeczy materialnych – ten upominek ucieszy wiec takze minimalistę lub bęzie doskonałym wyborem dla osoby, która “wszystko ma”,
 • możesz wybrać podwójny voucher i udać się na zabieg razem z osobą obdarowaną (a więc jednocześnie zrobisz także prezent samej/samemu sobie),
 • voucher możesz spersonalizować (zobacz niżej!), co bliska osoba z pewnością doceni!

 

Jak spersonalizować voucher do salonu kosmetycznego? Pomysły od Mia Dea

Decydujesz się obdarować mamę, siostrę, przyjaciółkę, dziewczynę lub żonę voucherem kosmetycznym? Super! Jeśli jednak mimo wszystko czujesz niedosyt, że ten prezent jest za mało “spersonalizowany” lub nie założyłaś/eś w niego wystarczająco dużo wysiłku – mamy dla Ciebie kilka podpowiedzi, jak dodać temu upominkowi indywidualnego charakteru 🙂

 • Dodaj do vouchera ulubione kwiaty lub mały słodki upominek, który lubi obdarowana osoba.Takie drobiazgi sprawią, że prezent obudzi jeszcze cieplejsze uczucia oraz będzie lepiej prezentował się wizualnie.
 • Zapakuj voucher w spersonalizowaną kopertę (kolorową, z ładnym wzorem) lub umieść go wewnątrz kartki okolicznościowej z życzeniami. 
 • Zaproponuj własne towarzystwo podczas realizacji vouchera – w końcu liczą się przeżycia i wspólnie spędzony czas! 🙂 

Jak zamówić voucher do salonu kosmetycznego Mia Dea?

 • Zakup vouchera zajmuje zaledwie 5 minut!
 • Od razu po opłaceniu otrzymasz voucher na maila.
 • Sam określasz kwotę na voucherze – jest ona w całości do wykorzystania na dowolne zabiegi z naszej oferty. 
 • Voucher działa na okaziciela – dlatego nie musisz podawać żadnych danych obdarowanej osoby. 
 • Do vouchera możesz dokupić inne produkty z naszej oferty A my możemy pięknie zapakować je na prezent! 🙂 

Masz pytania? Chętnie na wszystkie odpowiemy! Napisz do nas lub zadzwoń, a my pomożemy Ci dobrać idealny prezent dla bliskiej osoby! Przejdź do strony Kontakt.