Storz Medical

Precyzyjne uderzenie w cellulit i oporną tkankę tłuszczową! Fala akustyczna to innowacyjny i całkowicie bezinwazyjny sposób modelowania ciała.

Jestem gotowa na mocne uderzenie! → 

Urządzenie STORZ MEDICAL oparte jest na efekcie tzw. fali uderzeniowej, czyli na działaniu fal akustycznych wytwarzających energię w postaci ciśnienia. Zabieg polega na masażu skóry głowicą urządzenia emitującą właśnie tego rodzaju fale, które docierają do tkanki tłuszczowej. Przed zabiegiem na skórę nanoszony jest żel ułatwiający przewodnictwo fal.

Zabieg falą uderzeniową STORZ intensywnie pobudza naturalne procesy metaboliczne tkanek podskórnych i pomaga rozbijać komórki tłuszczowe na głębokości aż do 5 cm. Czyni go to o wiele skuteczniejszym od innych podobnych urządzeń, które działają zazwyczaj na głębokości do ok. 1 cm. Fala akustyczna wykorzystywana jest nie tylko jako skuteczny zabieg wyszczuplająco-modelujący, ale także w fizjoterapii, jako wsparcie w leczeniu bólu. 

Lepsze ukrwienie, a zarazem rozbicie nagromadzonego tłuszczu znacznie ułatwia jego usuwanie z organizmu w wyniku naturalnych procesów metabolicznych. To dlatego fala uderzeniowa idealnie sprawdzi się jako zabieg wspierający proces odchudzania.

Poznaj moc urządzenia STORZ!

 • Nieinwazyjny, w pełni bezpieczny zabieg, który nadaje się dla każdego typu skóry.
 • Brak rekonwalescencji i natychmiastowy powrót do codziennych czynności.
 • Potwierdzony badaniami naukowymi efekt wyszczuplania, modelowania i redukcji cellulitu wodnego oraz tłuszczowego. 
 • Działanie na głębokości do 5 cm (podczas gdy większość urządzeń działa na ok. 1 cm). 
 • Potwierdzone rezultaty także przy miejscowych zwłóknieniach tkanki tłuszczowej czy obrzękach kończyn. 
 • Fala akustyczna daje spektakularne efekty modelujące i ujędrniające zwłaszcza w połączeniu z serią zabiegów Endermologie® Alliance LPG.

Efekty, za które pokochasz urządzenie STORZ MEDICAL ❤

 • Modelowanie, wyszczuplenie, redukcja cellulitu i „opornej” tkanki tłuszczowej.
 • Stymulacja mikrokrążenia (krwi i limfy), która daje widoczny natychmiast efekt ujędrnienia i poprawy wyglądu skóry.
 • Przyspieszenie naturalnych procesów metabolicznych dla szybszej redukcji cellulitu i warstwy tłuszczowej.
 • Stymulacja czynników wzrostowych i regeneracyjnych skóry (neogeneza naczyń, kości i kolagenu).
 • Redukcja obrzęków i stymulacja mięśni.
 • Stymulacja komórek macierzystych.

Fala uderzeniowa to nieinwazyjny zabieg masażu, stymuluje tkanki mechanicznie, poprawia metabolizm na poziomie komórkowym, ułatwia przepływ krwi w warstwach podskórnych, a także stymuluje powstawanie nowych naczyń krwionośnych. Podczas zabiegu AWT® (ang. Acoustic Wave Treatment) fale akustyczne są emitowane na wybrane obszary ciała. W medycynie fale te stosowane są z powodzeniem o 1980 roku, m.in. w terapii bólu. Badania pokazują, że emitowane pod ciśnieniem fale akustyczne inicjują i wzmacniają naturalne procesy fizjologiczne niezbędne do prawidłowej regeneracji komórkowej. 

Działanie urządzenia STORZ Medical charakteryzuje się wysoką skutecznością: efekty widoczne są już po pierwszym zabiegu i mogą utrzymywać się nawet do 6 miesięcy. Dla najlepszych i długotrwałych efektów zalecana jest seria zabiegów. Ich liczba i częstotliwość dobierana jest indywidualnie, zależnie od grubości tkanki tłuszczowej i kondycji skóry. Zabieg z wykorzystaniem fali uderzeniowej STORZ może być stosowany na różne partie ciała, m.in. uda, pośladki, brzuch czy ramiona.

Poznaj zabiegi z wykorzystaniem urządzenia Storz Medical! →