Urządzenie Geneo

Odkryj potrójną magię! 3 niezwykłe efekty pielęgnacyjne w zabiegu bankietowym (nie tylko!) na specjalne okazje. Zobacz przemianę swojej skóry w 30 minut!

Jestem na to gotowa! → 

Geneo™ by Pollogen to innowacyjny zabieg kosmetyczny oparty na połączeniu trzech efektów pielęgnacyjnych, których potrzebuje Twoja skóra dla pięknego, odmłodzonego i rozświetlonego wyglądu. Inspiracją dla jego twórców były gorące źródła – w których kąpiel daje niezwykły efekt dotleniający. Geneo™ to potrójna magia:

  • Złuszczanie – daje natychmiastowy efekt wygładzenia i idealnie przygotowuje skórę do dalszych kroków zabiegowych.
  • Wchłanianie – odżywienie skóry „od wewnątrz” dzięki transportowi składników odżywczych.
  • Dotlenianie – tzw. efekt Bohra, pozwalający na przenikanie tlenu w głąb skóry, wspomaga jej ukrwienie i potęguje efekty wchłaniania.

Każdy z 3 efektów zabiegu Geneo™ oparty został na wiedzy o naturalnych procesach odżywczych i regeneracyjnych skóry. Geneo™ działa w taki sposób, aby wszystkie jego efekty wzajemnie się uzupełniały. Ultradokładne złuszczanie martwego naskórka poprawia wchłanianie składników odżywczych. Poprawa dotlenienia sprawia, że składniki te są lepiej transportowane w głąb skóry, aby odmładzać, rozświetlać i regenerować. 

Potrójne, natychmiastowe działanie Geneo™ sprawiło, że został on nazywany zabiegiem bankietowym. Doskonale sprawdzi się nie tylko przed wielkim wyjściem, ale zawsze wtedy, kiedy masz ochotę podarować swojej skórze luksusowy prezent i ekstra pielęgnacja. Zabieg Geneo™ należy do tych najprzyjemniejszych – zrelaksuj się i ciesz pięknymi efektami!

Poznaj moc urządzenia Geneo™!

  • Efekt Geneo™ to połączenie na powierzchni skóry opatentowanej przez Pollogen kapsułki Capsugen i żelu bogatego w składniki odżywcze. 
  • Skuteczne oczyszczanie i złuszczanie idealnie przygotowuje skórę do zabiegu.
  • Geneo™ wytwarza miliony mikrobąbelków bogatych w CO2, które pękają na powierzchni skóry – dla niezwykle skutecznego dotlenienia. 
  • Działanie w oparciu o tzw. efekt Bohra – naturalne, fizjologiczne zwiększenie przepływu krwi w obszarze zabiegu, którego wynikiem jest  poprawa metabolizmu komórek skóry.
  • Spersonalizowane zabiegi na twarz i ciało: urządzenie Geneo™ pozwala na indywidualizację efektów dzięki wyborowi aktywnych kapsułek  Capsugen

Ultranowoczesna i bezpieczna technologia Geneo™ rozszerzona o działanie fal radiowych i ultradźwięków – urządzenie może być wykorzystywane także przy delikatnej czy wrażliwej skórze.

Geneo™ to zabieg, który pokochasz nie tylko za efekty, ale też za przyjemność i relaks, jaki daje. Praca urządzenia Geneo™ przypomina masaż połączony z delikatnym, nieagresywnym efektem złuszczania. Specjalna głowica z kapsułką Capsugen w kontakcie z żelem doprowadza do powstawania mikropęcherzyków dwutlenku węgla, które pękają w zetknięciu z powierzchnią skóry.

Inicjuje to naturalny, fizjologiczny przepływ wysoko natlenionej krwi przez naczynia włosowate skóry (tzw. efekt Bohra), co prowadzi do poprawy ukrwienia i przyspieszenia metabolizmu komórek. Co ważne, zabieg można dodatkowo spersonalizować – dzięki wybraniu odpowiedniej kapsułki z preparatem aktywnym. 

Geneo™ to przyjemność, którą możesz podarować sobie i/lub bliskiej osobie przed ważnym dniem. Przyjdź sama lub zaproś kogoś na zabieg w duecie – w naszym wyjątkowym podwójnym gabinecie. 

Poznaj zabiegi z wykorzystaniem urządzenia Geneo™! →