CODAGE PARIS – kosmetyki profesjonalne do czułej i spersonalizowanej pielęgnacji

Wybierając kosmetyki profesjonalne do salonu Mia Dea, chcieliśmy zaproponować Ci wyjątkowe produkty. Takie, które będą łączyć najnowocześniejsze technologie i wiedzę o pielęgnacji z naturą i wysokim poziomem bezpieczeństwa. Tak trafiliśmy na CODAGE PARIS – markę będącą uosobieniem francuskiej elegancji, wysokich kompetencji technologicznych oraz czułego, zindywidualizowanego podejścia do pielęgnacji.

Marka CODAGE PARIS została założona we Francji w 2010 roku. Jej ideą, zamkniętą w każdym ze słoiczków i butelek przeszło 40 produktów z portfolio CODAGE, jest przede wszystkim spersonalizowana receptura, idealnie odpowiadająca potrzebom każdej skóry. 

Produkty profesjonalne MY CODAGE do użytku w salonach kosmetycznych powstały z myślą o tym, że każda z nas jest inna, a każda skóra ma swoje specyficzne potrzeby. Dlatego personalizowane sera CODAGE posiadają wygrawerowane inicjały oraz specjalne kody, w których zapisana została symbolika kombinacja wykorzystanej ingrediencji. 

Dlaczego wybraliśmy CODAGE do salonu Mia Dea?

Dobór spersonalizowanych receptur produktów profesjonalnych CODAGE jest zawsze poprzedzony wnikliwą rozmową na temat potrzeb Twojej skóry, a także Twoich oczekiwań czy nawyków pielęgnacyjnych. Zanim przygotujemy kosmetyk dla Ciebie, musimy Cię poznać i dowiedzieć się o Twojej skórze jak najwięcej. Wierzymy, że właśnie to zindywidualizowane podejście jest kluczem do skutecznej pielęgnacji. Pozwala ono na świadomy dobór składników i czułą, troskliwą opiekę. Dbamy o Twoją skórę w najbezpieczniejszy sposób, dostarczając jej rozwiązań inżynierii kosmetycznej „szytych na miarę”. 

Wybraliśmy CODAGE, ponieważ filozofia tej francuskiej marki pokrywa się z naszą. W Mia Dea zawsze zaczynamy od rozmowy i poznania Twoich potrzeb, aby zaoferować Ci najskuteczniejszą pielęgnację. 

Co jeszcze świadczy o wyjątkowości marki CODAGE?

  • Skuteczność

Kosmetyki CODAGE tworzone są w oparciu o zaawansowane technologicznie procedury, spełniające najwyższe standardy bezpieczeństwa. Zanim trafią w nasze ręce, poddawane są wielu badaniom. Bardzo wysokie stężenie składników aktywnych sprawia, że linia profesjonalna CODAGE przeznaczona jest tylko i wyłącznie do użytku w salonie, pod okiem doświadczonego kosmetologa. Dlatego produkty profesjonalne CODAGE nie są dostępne w sprzedaży (możesz kupić linie przeznaczone do użytku domowego i wspierające efekty zabiegów, o niższych stężeniach). 

  • Tolerancja 

Kosmetyki CODAGE cechuje skuteczne, ale nieagresywne działanie. Nie znajdziesz w nich parabenów, alergenów, olei mineralnych i innych „śmieciowych” składników. Starannie wyselekcjonowane składy powstają z myślą o czułej pielęgnacji nawet wrażliwej i problematycznej skóry. 

  • Naturalność

Natura ma na tyle niezwykłą moc, że nie trzeba jej poprawiać czy ulepszać. Dlatego kosmetyki CODAGE posiadają wyłącznie naturalne certyfikowane składniki aktywne z roślin i minerałów. Są także pakowane w opakowania, które mogą być w pełni poddane recyklingowi. 

  • Marka

Produkty CODAGE powstają w wyniku zaawansowanych procesów biotechnologicznych i są produkowane wyłącznie w autoryzowanym laboratorium marki w południowej Francji.

W Mia Dea jesteśmy dumni z faktu, że wybraliśmy CODAGE. Tym bardziej, iż jesteśmy jednym z zaledwie kilku salonów w Polsce, w którym możesz skorzystać z zabiegów przeprowadzanych z użyciem luksusowych produktów tej marki.