Zespół

  • Salon Wadowicka 8A

Anita Brylewska

Kierownik salonu - mgr kosmetolog

Anita Brylewska – kosmetolog, kierownik salonu

Cześć, jestem Anita – Mia Dea rozkwita pod moim czujnym okiem! 😊  Ukończyłam Kosmetologię w Krakowskiej Wyższej Szkole Promocji Zdrowia (spec. Kosmetologia Stosowana i Pielęgnacyjna), a także studia z zakresu Turystyki uzdrowiskowej i odnowy biologicznej w Górnośląskiej Wyższej Szkole Handlowej. Specjalizuje się w zabiegach anty-ageing, zabiegach aparaturowych oraz depilacji laserowej. 

Czy wiesz, że Twoja skóra jest jak otwarta księga, z której można bardzo wiele wyczytać? Na skórze „wypisany” jest Twój styl życia, pielęgnacja, jakość snu, dieta, a nawet przeżywane nastroje. To dlatego każde spotkanie z klientką i każdy zabieg traktuję niezwykle indywidualnie, a zagadnienia związane z kosmetologią nie przestają mnie fascynować. 

Uwielbiam pracę z ludźmi, a swój profesjonalizm definiuję jako indywidualne podejście i holistyczne spojrzenie na pielęgnację. Porozmawiaj ze mną szczerze, a na pewno pomogę Ci w indywidualnym doborze zabiegów, a także podpowiem, czego naprawdę potrzebuje Twoja skóra w tej chwili. 

W moim życiu praca nierozerwalnie łączy się z największą pasją (czego życzę każdemu!), dlatego stale śledzę trendy i uczestniczę w eventach branżowych. Uwielbiam psy i jestem dumną posiadaczką jednego z nich – buldoga francuskiego o imieniu Loki. Lubię dbać o swoją skórę, ale i o formę, dlatego zawzięcie trenuję crossfit.

A Ty? Co lubisz? Czego potrzebujesz?

Spotkajmy się w salonie Mia Dea!

Agnieszka Gawor

mgr kosmetolog

Szkolenia

Jesteśmy profesjonalistami w tym, co robimy. Ale doskonale zdajemy sobie sprawę z faktu, że jest bardzo wiele rzeczy, których nadal jeszcze nie wiemy i nie potrafimy. Tym bardziej że kosmetologia to dziedzina, w której nowe odkrycia i technologie pojawiają się niemal z dnia na dzień. Dlatego dostrzegamy potrzebę szkoleń i wymiany wiedzy. Co za tym idzie, stale się uczymy, żeby poprawiać nasze usługi.