Poznaj nasze wartości!

Słowo „salon” kojarzy się z otwartością, gościnnością, relaksem i odpoczynkiem – ale także z klasą, elegancją, zapraszaniem gości i miejscem budowania relacji. Na salonach czujesz się damą. W salonie – swobodna i zrelaksowana. Dlaczego z salonem kosmetycznym miałoby być inaczej?

Pamiętaj, że Mia Dea to...

Salon otwarty na relacje ❤

Mia Dea powstała, aby wizyta w salonie już nigdy nie kojarzyła Ci się z gabinetem zabiegowym przypominającym chłodną, szpitalną salę. Stworzyliśmy naszą markę, ponieważ brakowało nam salonu, który będzie nie tylko miejscem profesjonalnego dbania o urodę, ale także relaksu i przyjemności. Chcieliśmy, żebyś, zapisując się na wizytę, miała poczucie, że czeka Cię coś naprawdę miłego. Że każdy zabieg jest jak wyjątkowy prezent, na który zasłużyłaś po ciężkim dniu. Dlatego nie mogliśmy pominąć oprawy, jaka mu się należy. 

W Mia Dea zadbaliśmy o najwyższy poziom bezpieczeństwa i skuteczności wykonywanych zabiegów, o najnowsze sprzęty i profesjonalne kosmetyki. Jednak to wciąż za mało, byś poczuła wyjątkowość, na jaką zasługujesz. 

 

Dlatego stworzyliśmy miejsce, z którego pozytywną energię możesz czerpać wszystkimi zmysłami. Ciesz się pięknem wnętrz, kobiecą energią naszych kolorów przewodnich, rozkoszuj się blaskiem świec i zapachem naszych kosmetyków, aby wszystkie zmysłowe wrażenia i troskliwa pielęgnacja zostały z Tobą jak najdłużej. 

Jest jeszcze coś. Mia Dea to miejsce budowania relacji. Możesz przyjść do nas sama ale możesz zaprosić także i dzielić te wyjątkowe chwile relaksu z bliską Ci osobą – oferujemy Ci bowiem zabiegi w duecie, w jedynym takim w Krakowie podwójnym gabinecie zabiegowym.

Filary naszej działalności

Filary naszej działalności

Filary naszej działalności

Jesteśmy dla wszystkich, którzy pragną zadbać o siebie i podarować sobie luksusową przyjemność. Troska o Wasze potrzeby jest dla nas zawsze na pierwszym miejscu. Wiek, typ cery czy stan skóry nie ma znaczenia. Z pewnością mamy dla Ciebie zabiegi szyte na miarę.

Mamy bzika na punkcie bezpieczeństwa i higieny – dlatego w naszych salonach włos z głowy Ci nie spadnie (chyba że akurat wybrałaś depilację ;). W salonie Mia Dea korzystamy wyłącznie z bezpiecznych, certyfikowanych urządzeń i produktów, a nasze zabiegi wykonywane są przez dyplomowanych specjalistów z wieloletnim doświadczeniem.

Poznaj nasze maszyny

Wierzymy, że atmosferę miejsca tworzą ludzie i relacje. Dlatego w Mia Dea możesz liczyć na profesjonalne wsparcie, doradztwo i otwartość. Na co dzień uczymy się od siebie i wymieniamy doświadczeniami. Za każdym razem obdarzymy Cię uśmiechem i zarazimy naszą pozytywną energią.

Kariera

Korzystamy wyłącznie z najnowocześniejszych, zaawansowanych technologicznie urządzeń medycznych. Każde z naszych urządzeń jest certyfikowane i regularnie serwisowane. Zanim je wybraliśmy, poddaliśmy je wielu testom. Zostały z nami wyłącznie te, których efekty nas zachwyciły.

Instagram

Odwiedź naszego Instagrama