Zabiegi pielęgnacyjne

Z czułością i ekspercką wiedzą troszczymy się o Twoją skórę. Poznaj porady specjalistów Mia Dea i dowiedz się, które zabiegi są naprawdę dla Ciebie!

Dostępne zabiegi

Depilacja laserowa – Laser Primelase

Depilacja laserowa to najskuteczniejsza metoda trwałego pozbycia się zbędnego owłosienia. Po serii zabiegów zapomnisz o konieczności golenia!

Promieniowanie laserowe skoncentrowane w porcje energii cieplnej dostarczane jest precyzyjnie do mieszków włosowych w skórze. Tam energia lasera absorbowana jest przez melaninę włosa, co powoduje trwałe uszkodzenie mieszka włosowego. Oznacza to nie tylko pozbycie się istniejących włosków, ale także zablokowanie zdolności wytwarzania nowych mieszków włosowych.

Urządzenie Primelase Excellence to laser diodowy przeznaczony do zabiegu ultraprecyzyjnej depilacji dowolnych partii ciała – wysoka moc oraz technologia USP (Ultra Short Pulse) pozwalają na zabiegi impulsami o długości od 3 milisekund.

Więcej

Dermapen 4.0

Dermapen to inaczej mezoterapia mikroigłowa – zabieg wykonywany za pomocą niewielkiego urządzenia, które wyglądem przypomina długopis (stąd nazwa urządzenia). Zabieg polega na szybkim i precyzyjnym nakłuwaniu skóry mikroigłami, które wprowadzane są w naskórek na głębokość od 0,25 do 2,5 milimetra, z częstotliwością 20 razy na sekundę!

Mikrouszkodzenia skóry stanowią sygnał do uaktywnienia się procesów naprawczych i regeneracyjnych. Dodatkowo podczas nakłuwania urządzenie wprowadza substancje odżywcze bezpośrednio w głąb skóry. Dzięki podwójnemu działaniu Dermapen uznawany jest za zabieg o bardzo wysokiej skuteczności.

Więcej

Peeling chemiczny – pHformula

Peeling chemiczny pHformula to zabieg resurfacingu o trzech poziomach intensywności (łagodny, intensywny, medyczny). Resurfacing dermatologiczny polega na przebudowie komórek skóry pod wpływem działania profesjonalnych produktów z kwasami o najwyższym bezpiecznym stężeniu.

Preparaty stosowane podczas zabiegu dobierane są indywidualnie do rodzaju i potrzeb skóry:

  • Zabiegi linii A.G.E. – dla skóry z pierwszymi zmarszczkami i oznakami starzenia;
  • Zabiegi linii A.C.N.E. – dla skóry tłustej, trądzikowej, zanieczyszczonej, z problemami łojotoku, rozszerzonych porów itp.,
  • Zabiegi linii CR complex – dla cery naczyniowej, wrażliwej, reaktywnej, z trądzikiem różowatym lub rumieniem;
  • Zabieg Phantastic VITA C + PEPTIDE boost – zabieg bankietowy o działaniu intensywnie rozświetlającym i napinającym.
Więcej

Peeling chemiczny – PRX T33

PRX T33 to połączenie peelingu chemicznego i zabiegu intensywnie rewitalizującego przeznaczonego dla osób w każdym wielu i z każdym rodzajem skóry.

Preparat wykorzystywany do zabiegu stanowi mieszankę kwasu trójchlorooctowego (TCA) oraz nadtlenku wodoru (wody utlenionej) – efektem jego działania jest intensywna biorewitalizacja, działanie odżywcze i liftingujące, a także redukujące problemy dermatologiczne i estetyczne, takie jak trądzik, odwodnienie skóry, brak jędrności, oznaki starzenia i fotostarzenia, blizny oraz rozstępy.

Więcej

Geneo – Pielęgnacja twarzy

Geneo™ by Pollogen to innowacyjny zabieg kosmetologiczny oparty na połączeniu trzech efektów pielęgnacyjnych (złuszczanie, wchłanianie i dotlenianie), których potrzebuje Twoja skóra dla pięknego, odmłodzonego i rozświetlonego wyglądu.

Inspiracją dla jego twórców były gorące źródła – w których kąpiel daje niezwykły efekt dotleniający. Ogromną zaletą zabiegu Geneo™ jest przede wszystkim krótki czas trwania (ok. 30 minut) i widoczny, spektakularny efekt odmłodzenia i rozświetlenia skóry – stąd popularność Geneo™ jako zabiegu „bankietowego” (idealnego przed wielkim wyjściem).

Więcej

Endermologia – LPG Alliance

Endermologia to naturalna, innowacyjna metoda masażu z wykorzystaniem podciśnienia, która pomaga rozbijać niechcianą tkankę tłuszczową, a także niesie z sobą wiele korzyści prozdrowotnych.

Masaż endermologiczny jest całkowicie nieinwazyjny i bezbolesny – wręcz przeciwnie: pomaga się zrelaksować i wiąże się z przyjemnymi doznaniami. Endermologia aktywuje metabolizm tkanki tłuszczowej i wspomaga produkcję włókien kolagenowych w skórze. Efektem jest stopniowe rozbijanie nagromadzonego tłuszczu podskórnego, a także widoczna poprawa krążenia, jędrności i elastyczności skóry. Zabieg może być wykonywany na różnych partiach ciała i twarzy (z wyjątkiem piersi).

Mia Dea zabieg endermologii wykonujemy na najnowszej generacji sprzętu – Cellu M6 Alliance, którego producentem jest francuska firma LPG Systems.

Więcej

Fala uderzeniowa – Storz Medical

Oparta na działaniu fal akustycznych technologia STORZ MEDICAL to masaż specjalną głowicą, który pomaga likwidować cellulit i oporną tkankę tłuszczową, dając efekt modelująco-liftingujący.

Zabieg fali uderzeniowej opiera się na fizycznym potencjale fal akustycznych, które – emitowane podczas masażu specjalną głowicą – wytwarzają energię w postaci ciśnienia. Fale emitowane przez urządzenie STORZ MEDICAL pomagają rozbijać komórki tłuszczowe na głębokości aż 5 cm. Zabieg jest w pełni bezpieczny i nieinwazyjny – odczuwany jest jako przyjemny i relaksujący masaż.

Więcej

Henna brwi i rzęs

Henna brwi i rzęs to naturalny sposób na ich przyciemnienie i wydobycie piękna oprawy oka, która podkreśla głębię spojrzenia. Henna to naturalna substancja do farbowania o pochodzeniu roślinnym.

Więcej

Konsultacje z Kosmetologiem

Profesjonalna konsultacja z kosmetologiem pomoże Ci odpowiedzieć na najważniejsze pytania dotyczące: rodzaju i potrzeb Twojej cery, zabiegów pielęgnacyjnych idealnych dla Ciebie, doboru kosmetyków, prawidłowych nawyków pielęgnacyjnych.

Doświadczony Kosmetolog Mia Dea z chęcią odpowie na wszystkie Twoje pytania i podzieli się profesjonalną wiedzą na temat pielęgnacji.

Więcej

Cennik

Przejdź do pełnej oferty
oraz aktualnych promocji

Więcej