pHformula A.C.N.E. – zabieg wzmocniony witaminą C, poprzedzony chemi-abrazją

pHformula Resurfacing A.C.N.E. to zabieg intensywnie oczyszczający i redukujący zmiany trądzikowe, wzbogacony dodatkowo składnikiem V.I.T.A. C booster o intensywnym działaniu rozświetlającym, a także chemi-abrazją. 

Resurfacing pHformula dla cery tłustej i trądzikowej rekomendowany jest zwłaszcza dla skór odpornych i przyzwyczajonych do intensywnych zabiegów

Poznaj formułę podstawową zabiegu pHformula Resufracing A.C.N.E.!

Idealny wybór dla:

 • skóry trądzikowej , zarówno na twarzy, jak i ciele,
 • zmian skórnych różnego pochodzenia i o różnym stopniu nasilenia objawów,
 • problemów skóry mieszanej, tłustej i łojotokowej,
 • skóry intensywnie zanieczyszczonej bądź skłonnej do zanieczyszczeń,
 • powikłań potrądzikowych: blizn i przebarwień pozapalnych,
 • skóry pozbawionej zdrowego kolorytu i blasku.

 

Piękne korzyści:

 • widoczna redukcja zmian trądzikowych i potrądzikowych (blizn, przebarwień),
 • intensywne oczyszczenie i normalizacja cery,
 • zmniejszenie widoczności porów,
 • regulacja nadprodukcji sebum,
 • zastopowanie dalszego rozprzestrzeniania się zmian trądzikowych,
 • działanie antybakteryjne i przeciwzapalne,
 • intensywne rozświetlenie i poprawa kolorytu dzięki działaniu witaminy C, 
 • dodatkowy efekt intensyfikujący i przedłużający działanie zabiegu dzięki chemi-abrazji.

 

Cel: intensywna terapia cery tłustej i trądzikowej

Twoim problemem są zmiany trądzikowe lub nieestetyczne pozostałości – blizny i przebarwienia po trądziku? Przetłuszczająca się, skłonna do zanieczyszczeń skóra stale sprawia Ci nieprzyjemne niespodzianki? Byłaś już na wielu zabiegach, które okazały się nieskuteczne? 

Poznaj pHformula Resurfacing A.C.N.E. – zabieg intensywnego resurfacingu, przeznaczonego dla skóry tłustej i trądzikowej. Nowoczesny zabieg wieloskładnikowym preparatem z kwasami to nie tylko dogłębne oczyszczenie i detoksykacja skóry, ale także działanie rozświetlające – dzięki dodatkowi witaminy C (V.I.T.A. C booster) oraz intensyfikacja efektu za sprawą chemi-abrazji. 

Czym różni się pHformula Resurfacing A.C.N.E. od wersji podstawowej zabiegu?

Zabieg pHformula A.C.N.E. – w odróżnieniu od swojej formuły podstawowej, wzbogacony został o dwa dodatkowe kroki:

V.I.T.A. C booster – to dodatkowy preparat zawierający skoncentrowaną witaminę C o działaniu intensywnie rozświetlającym, energetyzującym, detoksykującym i antyoksydacyjnym. Witamina C rozjaśnia skórę, niwelując widoczność przebarwień i blizn potrądzikowych. Cera staje się promiennie rozświetlona i nabiera zdrowego kolorytu. 

Chemi-abrazja – to dodatkowy krok w procedurze zabiegowej, stosowany w przypadku skóry mocno zanieczyszczonej, grubej i/lub opornej na działanie łagodniejszych zabiegów. Preparat do chemi-abrazji ma postać kremu. W jego składzie znajdziemy kwas mlekowy i laktobionowy o intensywnym działaniu złuszczającym i nawilżającym. Zawartość retinolu wpływa na procesy stymulujące i re modelujące w skórze. Chemi-abrazja wzbogaca i intensyfikuje efekty resurfacingu A.C.N.E. 

pHformula Resurfacing A.C.N.E. w Mia Dea

W Mia Dea dbamy nie tylko o najwyższą możliwą skuteczność wykonywanych przez nas zabiegów, ale także o bezpieczeństwo Twoje i Twojej skóry. To dlatego w naszym salonie używamy innowacyjnych, wieloskładnikowych preparatów z kwasami pHformula, które dokładnie sprawdziliśmy, a ich efekty nas zachwyciły. Mamy nadzieję, że zachwycą także Ciebie! 

Każdy zabieg pHformula dobierany jest indywidualnie przez doświadczonego kosmetologa Mia Dea, który ocenia stan i potrzeby Twojej skóry na podstawie jej oględzin i dokładnego wywiadu. Kosmetolog decyduje także o poziomie intensywności zabiegu – od łagodnego resurfacingu, poprzez intensywny, aż po głęboki, medyczny (pHformula A.C.N.E.). 

Wszystkie protokoły zabiegowe oraz składy naszych preparatów pHformula pozostają zawsze transparentne dla Ciebie – dlatego jesteśmy zawsze otwarci na Twoje pytania!

Zapytaj o zabieg i/lub zarezerwuj wizytę:

Peeling chemiczny pHformula – Kraków? Chcę się przekonać na własnej skórze!