Dermapen Kraków – odwiedź salon Mia Dea

Ponad milion ultraprecyzyjnych mikronakłuć w zaledwie 10 minut – skuteczność i precyzja mezoterapii metodą Dermapen 4 robi wrażenie! Opatentowana technologia w widoczny sposób rewitalizuje, odżywia oraz poprawia elastyczność i kondycję skóry – nie tylko na twarzy, ale i na dowolnej partii ciała.

Czym jest i jak działa zabieg Dermapen? Kraków i Mia Dea to miejsce, w którym sprawdzisz na własnej skórze!

Poznaj alternatywę dla klasycznej mezoterapii i podaruj swojej skórze intensywną porcję odżywienia! Dermapen 4 to ultranowoczesny rodzaj mezoterapii, który wykorzystuje naturalne zdolności organizmu do regeneracji.

Dermapen 4 to idealny wybór na:

 • drobne, płytkie zmarszczki,
 • cienie pod oczami,
 • rozstępy,
 • zwiotczenia,
 • blizny potrądzikowe, pooperacyjne, pooparzeniowe,
 • wymagającą odnowy skórę dłoni,
 • zmęczoną, poszarzałą skórę twarzy, szyi, dekoltu i okolic oczu.

 

Piękne korzyści:

 • rewitalizacja i poprawa odżywienia skóry,
 • ujednolicony koloryt skóry,
 • poprawa gęstości i elastyczności skóry,
 • anti-aging: spowolnienie procesów starzenia się skóry,
 • spłycenie zmarszczek,
 • wyostrzony owal twarzy,
 • zmniejszenie widoczności porów skóry,
 • naturalna stymulacja produkcji kolagenu,
 • wzmocnienie włókien kolagenowych,
 • redukcja blizn potrądzikowych,
 • młodszy i świeży wygląd cery.

 

Jak działa Dermapen? Za pomocą urządzenia Dermapen 4 możliwe jest dotarcie do w głąb skóry, aż do skóry właściwej, aby pobudzić ją do naturalnej produkcji kolagenu (fizjologicznej indukcji kolagenu).

Jak wygląda zabieg Dermapen? “Długopis do skóry”

Dermapen to zabieg wykonywany za pomocą niewielkiego urządzenia, które wyglądem przypomina długopis (stąd nazwa zabiegu). Jak każda mezoterapia, również i Dermapen działa dwutorowo. Zabieg polega na szybkim i precyzyjnym nakłuwaniu skóry, które wprowadzane są w naskórek na głębokość od 0,25 mm do 2,5 milimetra.

Cienkie mikroigły znajdujące się w głowicy urządzenia nakłuwają skórę z częstotliwością 20 razy na sekundę! Nakłucia te powodują mikrouszkodzenia skóry, które stanowią naturalny sygnał do uaktywnienia się procesów naprawczych i regeneracyjnych. Dodatkowo podczas nakłuwania urządzenie wprowadza substancje odżywcze bezpośrednio w głąb skóry.

Po nałożeniu na skórę preparatu znieczulającego wykonujemy właściwy zabieg, którego istotą jest kilkukrotne przejście głowicy urządzenia przez wybraniu obszar skóry. Dzięki temu możemy osiągnąć efekt jak najdokładniejszego pokrycia leczonych powierzchni. Bezpośrednim następstwem zabiegu może być zaczerwienienie skóry, także z możliwością punktowego krwawienia. Jest to jednak naturalny objaw, który nie powinien Cię zaniepokoić!

Jakich substancji czynnych można użyć podczas zabiegu Dermapen?

Wszystko zależy od indywidualnych potrzeb Twojej skóry. Do popularnych zabiegów należy Dermapen z wykorzystaniem kwasu hialuronowego lub z osoczem bogatopłytkowym. Dzięki podwójnemu działaniu urządzenie Dermapen uznawane jest za zabieg o bardzo wysokiej skuteczności. Spektakularne efekty zabiegu zobaczysz zwłaszcza po wykonaniu całej serii.

Myślisz o zabiegu Dermapen? Kraków i Mia Dea to idealne miejsce, w którym możesz rozpocząć swoją przygodę z tym zabiegiem. W Mia Dea możesz skorzystać z zabiegu Dermapen 4 na twarz (także Dermapen na usta oraz okolice oczu) lub dowolną inną partię ciała (np. Dermapen na brzuch, ramiona itp.) – gdyż mezoterapia to uniwersalna metoda rewitalizacji, odżywienia i ujędrnienia skóry.

Opatentowana technologia Dermapen to bezpieczeństwo i wysoka skuteczność potwierdzona badaniami klinicznymi – skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej o urządzeniu Dermapen 4.0, które wykorzystujemy w salonie Mia Dea!

Dermapen: efekt intensywnej rewitalizacji skóry

Zabieg Dermapen poprzedzony jest dokładnym oczyszczeniem skóry. Przed samym zabiegiem nakładamy maść znieczulającą – dlatego nie wiąże się on z żadnymi przykrymi odczuciami i jest niemal bezbolesny. Sam zabieg trwa około 30 minut, podczas których w skórze powstają niewidoczne mikronakłucia metodą Dermapen. Cena zabiegu uzależniona jest od powierzchni skóry, na której ma zostać wykonana mezoterapia.

Jakie efekty daje Dermapen po zabiegu?

Zastanawiasz się, jakie rezultaty daje Dermapen? Efekt zabiegu jest na tyle widoczny i spektakularny, że wiele pań decyduje się na cykliczne korzystanie z tej metody pielęgnacji i odnowy skóry.

Intensywne odżywienie, rewitalizacja, widoczne wygładzenie, spłycenie drobnych zmarszczek i zmniejszenie widoczności przebarwień czy zasinień – to wszystko razem powoduje, że skóra prezentuje się młodo i rześko, a efekt – zwłaszcza na twarzy – nadaje wrażenie, jakby ubyło Ci lat.

Warto także pamiętać o zastosowaniu metody Dermapen na blizny – zwłaszcza te potrądzikowe. Dermapen jest niezwykle skuteczny, jeśli chodzi o stopniową redukcję widoczności tego typu niedoskonałości skóry. Dermapen stopniowo redukuje odznaczający się kolor blizn, a także wygładza ich strukturę, czyniąc je mniej widocznymi.

Zalecana ilość zabiegów: 6-8

Zabiegi Dermapen dają najlepsze rezultaty, gdy są wykonane w serii. Zalecana dla optymalnego efektu ilość zabiegów to od 6 do 8.

Kiedy odpuścić sobie Dermapen? Przeciwwskazania

Czy każdy może skorzystać z metody Dermapen? Zabieg ma oczywiście pewne przeciwwskazania, do których należy m.in. ciąża, karmienie piersią, choroby nowotworowe, a także zmiany i infekcje skórne na obszarze, na którym ma zostać wykonany. W takich przypadkach należy odroczyć zabieg do czasu wyleczenia infekcji i zmian skórnych.

Kiedy zrezygnować z zabiegu Dermapen?

Unikaj, jeśli:

 • jesteś w ciąży lub karmisz piersią,
 • cierpisz na choroby nowotworowe,
 • masz aktywną opryszczkę,
 • masz aktywny, zapalny, nasilony trądzik,
 • masz aktywny proces zapalny skóry w okolicy wykonywania zabiegu.

 

Dermapen – zalecenia po zabiegu

Jak wygląda skóra odżywiona metodą Dermapen po zabiegu? Zupełnie normalną rzeczą jest utrzymujące się do kilku dni lekki zaczerwienienie, a także uwrażliwienie skóry na promieniowanie słoneczne po zabiegu Dermapen. Zalecenia to więc przede wszystkim intensywne nawilżanie skóry oraz unikanie słońca, opalania i wszelkich czynników, które mogłyby zwiększać podrażnienia (np. intensywnego pocierania skóry szorstkim ręcznikiem czy wykonywania peelingu). Podczas zabiegu ekspertka Mia Dea poinformuje Cię szczegółowo o wszystkich zaleceniach i udzieli porad dotyczących pielęgnacji skóry.

Umów się na Dermapen! Kraków i Mia Dea zapraszają na zabieg!

Skusił Cię Dermapen? Kraków i Mia Dea to idealne miejsce na Twoją przygodę z tym zabiegiem! W naszym salonie korzystamy wyłącznie z najwyższej jakości sprzętu kosmetologicznego oraz sprawdzonych, certyfikowanych preparatów kosmetycznych pochodzących od znanych i cenionych marek – dzięki czemu zabieg Dermapen odznacza się najwyższym możliwym stopniem bezpieczeństwa.

W Mia Dea wiemy, że profesjonalizm to nie wszystko – dlatego szczególnie dbamy również o miłą, relaksującą atmosferę w salonie. W końcu na zabieg umawiasz się po to, by podarować sobie odrobinę przyjemności – a swojej skórze ekstra-pielęgnację 😉

Masz pytania dotyczące naszej pracy lub zabiegu Dermapen? Napisz do nas lub zadaj je naszej ekspertce przed lub w trakcie zabiegu – jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Zapytaj o zabieg i/lub zarezerwuj wizytę: