Zanim powstała marka Mia Dea, długo zastanawialiśmy się, czego brakuje w już istniejących salonach kosmetycznych. Doszliśmy do wniosku, że wizyta w salonie nie wynika tylko z potrzeby wykonania określonego zabiegu – niczym u dentysty.

Dla większości z nas, nowoczesnych kobiet, te kilka godzin w salonie to luksusowy prezent dla samej siebie. To czas relaksu i oderwania się od codziennych obowiązków. Dlatego w Mia Dea chcemy zaoferować Ci wszystko to, czego potrzebujesz, aby na nowo odkryć piękno w sobie, poczuć się błogo i cudownie w swojej skórze, a zarazem zadbać o siebie w zgodzie ze swoimi potrzebami. 

Co nas wyróżnia? Poznaj 5 filarów marki Mia Dea

Piękno, które nosisz w sobie, to wartość, którą chcemy pomóc Ci odkrywać każdego dnia. Dlatego markę Mia Dea tworzymy w oparciu o 5 filarów, które najlepiej sprzyjają temu celowi:

 1. Otwartość na każdy rodzaj piękna

Piękno jest w Tobie – niezależnie od tego, ile masz lat, jaki masz rodzaj skóry czy  jakimi problemami dermatologicznymi przyszło Ci się zmagać. Piękno to wartość, która wymyka się kategoriom wieku, płci czy typu cery. Dlatego nasza oferta skierowana jest do każdego, kto chce zadbać o siebie i poczuć się pięknie w swojej skórze. Wierzymy bowiem, że nie ma wartości większej niż indywidualne i jednostkowe piękno oraz nie ma takiej osoby, u której nie da się go wydobyć i odkryć! 

 1. Najwyższe standardy bezpieczeństwa

Najwyższe standardy bezpieczeństwa to nasza absolutna obsesja! Nasze zabiegi wykonywane są przez doświadczonych kosmetologów posiadających uprawnienia w swoim zawodzie, a także przez lekarza medycyny estetycznej (w przypadku specjalistycznych zabiegów medycznych). 

Restrykcyjnie dbamy o przestrzeganie procedur zabiegowych, czystość i higienę w naszym solonie. Korzystamy z jednorazowych produktów kosmetycznych oraz dezynfekujemy urządzenia i stanowiska po każdym zabiegu. Nasze procedury zabiegowe i standardy BHP pozostają zawsze transparentne dla klientów. 

 1. Sprawdzone i skuteczne preparaty kosmetyczne

Zanim zdecydujemy się na wybór preparatów zabiegowych i kosmetyków używanych w salonie Mia Dea, dokładnie je sprawdzamy i testujemy na sobie. ”Prześwietlamy” także marki produkujące preparaty kosmetyczne, aby poznać ich historię, posiadane atesty i certyfikaty oraz mieć pewność co do ich renomy i skuteczności. 

Dzięki temu możemy zapewnić Cię, że wszystkie preparaty i kosmetyki używane w Mia Dea pochodzą od sprawdzonych firm i są produkowane na terenie UE, według europejskich standardów bezpieczeństwa. Nie stosujemy zamienników, produktów nieoryginalnych, produkowanych poza UE lub takich, co do których nie mamy pewności, że są skuteczne i bezpieczne. 

 1. Najnowszy, atestowany sprzęt zabiegowy

Do salonu Mia Dea wybraliśmy jedynie atestowane sprzęty najwyższej jakości, posiadające polskie i europejskie certyfikaty bezpieczeństwa. Nie stosujemy „zamienników”, sprzętów nieoryginalnych i produkowanych poza granicami UE. 

Każdy sprzęt w naszym salonie sprawdzany jest przez nas nie tylko pod kątem pochodzenia i bezpieczeństwa, ale także skuteczności i funkcjonalności. Dzięki temu możemy zapewnić Ci profesjonalne usługi wykonywane na sprzętach o najwyższej dostępnej na rynku jakości.

 1. Inwestycja w ludzi – profesjonalistów i ekspertów gwarancja

W Mia Dea wyznajemy zasadę, że markę tworzą przede wszystkim ludzie! Dlatego wiemy, że nasi pracownicy – ich wiedza, profesjonalizm i doświadczenie – to najcenniejszy zasób, jakim dysponujemy. 

Nasi pracownicy nie tylko wykonują usługi i zabiegi, ale także współtworzą nasz zespół, wzbogacając go dzięki swojej wiedzy i pasji. Doceniamy to, a zarazem wiemy, że nie jesteśmy wszechwiedzący – dlatego naszym pracownikom stale zapewniamy specjalistyczne szkolenia branżowe. Szkolimy także siebie nawzajem, ponieważ wierzymy, że nieustanny samorozwój i poszerzanie naszej wiedzy to gwarancja zaufania, jakim darzą nas klienci.

Więcej niż salon – luksusowe miejsce relaksu, które pokochasz! 

Estetyka naszych salonu łączy w sobie kobiece, zarazem silne i kojące kolory oraz intrygujące, geometryczne kształty, które działają relaksująco i przywołują na myśl dalekie, egzotyczne podróże

Przestrzeń salonu Mia Dea została zorganizowana w taki sposób, aby każda wizyta była okazją do relaksu i niezwykle przyjemnych doznań estetycznych. Nie brak u nas także zielonych roślin, które koją zmysły i podkreślają bliskość z naturą – to z niej bowiem wynika całe piękno, jakie chcemy wspólnie z Tobą celebrować.

Do Mia Dea nie przychodzisz wyłącznie na zabieg. Zapraszamy Cię do luksusowej strefy relaksu, z której wyjdziesz piękna, radosna i zrelaksowana! Prócz oferty zabiegowej mamy dla Ciebie także:

 • indywidualne konsultacje z kosmetologiem i lekarzem dermatologiem,
 • pokój relaksu, z którego możesz skorzystać w oczekiwaniu na zabieg,
 • kawę, herbatę specjalnie skomponowane dla Mia Dea oraz zdrowe słodycze, które umilą Ci oczekiwanie,
 • opiekę doświadczonych specjalistów, którzy z chęcią porozmawiają z Tobą (lub, jeśli wolisz – pomilczą) podczas zabiegu,
 • możliwość wykonywania zabiegów w towarzystwie – np. masaż dla Ciebie i Twojej przyjaciółki, partnera,
 • relaksujący blask aromatycznych świec 
 • oferty promocyjne oraz sezonowe (limitowane zabiegi dostępne wyłącznie w określonych porach roku),
 • bogatą ofertę zabiegową, którą stale poszerzamy o kolejne nowości! 

Chcesz czegoś więcej? Powiedz nam o tym! Mia Dea powstała, aby spełniać Twoje najskrytsze życzenia! 😉

Oferta Mia Dea: sprawdź szeroki wybór naszych zabiegów?

W naszej ofercie znajdziesz bogaty wybór zabiegów kosmetycznych i dermatologicznych, które podzieliliśmy na trzy kategorie:

Relaksacja – zabiegi, które sprawią, że wypoczniesz, poczujesz się błogo, a przy okazji zadbasz o swoją skórę.

Regeneracja – zabiegi odżywcze, pielęgnacyjne, oczyszczające oraz redukujące problemy dermatologiczne, starannie wyselekcjonowane dla każdego typu skóry i indywidualnie dopasowane do twoich potrzeb; wykonywane przez doświadczonych kosmetologów.

Medycyna estetyczna – specjalistyczne zabiegi z dziedziny medycyny estetycznej o charakterze pielęgnacyjnym i naprawczym, a także wspierające kurację dermatologiczną; wykonywane przez lekarzy. 

Sprawdź ofertę Mia Dea!

Pytaj śmiało! Jesteśmy otwarci na i dla Ciebie! 

To jasne, że jeśli coś dotyczy Twojej skóry, chciałabyś mieć pełną kontrolę i wiedzę na temat zabiegów, efektów czy składników kosmetyków. Dlatego w Mia Dea dzielenie się wiedzą jest dla nas w pełni naturalne! Wszystkie procedury zabiegowe oraz składy naszych kosmetyków i preparatów specjalistycznych pozostają dla Ciebie zawsze transparentne

Śmiało możesz zadać nam więc dowolne pytania, zarówno przed decydowaniem się na zabieg, w trakcie jego trwania, jak i po nim. Nasi specjaliści służą także radami w zakresie codziennej pielęgnacji cery czy doboru kosmetyków. Przy każdym zabiegu otrzymasz też komplet informacji i zaleceń pozabiegowych. 

Odwiedź bloga i social media Mia Dea!

W ramach naszego dzielenia się wiedzą ekspercką prowadzimy również bloga – bazę wiedzy na temat pielęgnacji skóry, zabiegów oraz dbania o siebie w domu i salonie kosmetycznym. Sprawdź nasz kalendarz zabiegów na określone pory roku, poznaj zasady pielęgnacji Twojego typu cery i dowiedz się, które zabiegi będą dla Ciebie najlepszym wyborem! 

Treści na naszym blogu to zarówno wyczerpujący elementarz pielęgnacji, jak i przegląd najnowszych trendów kosmetycznych. Artykuły powstają we współpracy z naszymi ekspertami i są sprawdzane pod względem merytorycznym przez dyplomowanych kosmetologów Mia Dea.

Zapraszamy Cię także do odwiedzania naszych mediów społecznościowych. Na Facebooku i Instagramie znajdziesz mnóstwo praktycznych porad urodowych, a także informacje o aktualnej ofercie oraz atrakcyjne promocje! 

Obserwuj nas na Facebooku i Instagramie! 

Salony Mia Dea – gdzie i jak umówić się na wizytę?

Salon Mia Dea mieści się w Krakowie, przy ul. Wadowickiej 8A

Wizytę w Mia Dea możesz umówić:

Masz pytanie dotyczące umawiania wizyty lub oferty? 

Skontaktuj się z nami najwygodniejszym dla Ciebie sposobem.