Depilacja laserowa w Mia Dea – spełnij marzenie o idealnie gładkiej skórze!

Gładka skóra pozbawiona nawet najmniejszych włosków sprawia, że czujesz się doskonale w swoim ciele. Niestety, długotrwały efekt perfekcyjnie gładkiej skóry jest trudny do osiągnięcia – zwłaszcza w domowych warunkach. Depilacja laserowa pozwoli Ci poczuć się doskonale w swoim ciele! Dowiedz się, jak przebiega laserowe usuwanie włosów i odkryj efekty depilacji laserowej, które zostaną z Tobą nawet na lata!

Depilacja laserowa boli? Mamy na to sposoby!

Niezależnie od tego, czy golisz włosy maszynką, depilatorem, czy stosujesz plastry z woskiem – niechciane owłosienie odrasta zdecydowanie szybciej, niż byś sobie tego życzyła. Większość z domowych metod jest nie tylko nieefektywna jeśli chodzi o czas i rezultat, ale także przyczynia się do produkcji plastikowych śmieci (maszynki jednorazowe itp.). U wielu z nas golenie nadmiernego owłosienia przyczynia się też do zapalenia mieszków włosowych, zwłaszcza u osób, które wykazują zwiększoną podatność skóry na podrażnienia.

A co, jeśli powiemy Ci, że perfekcyjnie gładką skórą możesz cieszyć się bez golenia – nie tylko przez wiele miesięcy, ale nawet lat? Rozwiązaniem jest depilacja laserowa w Mia Dea!

Depilacja laserowa: Kraków i Mia Dea – rodzaje

Depilacja laserowa to bezinwazyjny zabieg usuwania owłosienia z dowolnej partii ciała. W naszej ofercie znajdują się zabiegi depilacji laserowej na wszystkie partie ciała, które mogą być depilowane z wykorzystaniem metody epilacji laserowej.

Najlepsza w Krakowie depilacja laserowa w Mia Dea to m.in:

 • depilacja laserowa bikini,
 • depilacja laserowa nóg,
 • depilacja laserowa pach,
 • depilacja laserowa twarzy,
 • itp.

 

W Mia Dea do usuwania niechcianego owłosienia wykorzystujemy laser Primelase Excellence – najnowocześniejsze urządzenia wysokiej jakości, które zapewniają nie tylko doskonałe efekty, ale także najwyższy poziom bezpieczeństwa podczas wykonywania zabiegu. Teraz już nic nie stanie Ci na drodze ku perfekcyjnie gładkiej skórze.

Na czym polega depilacja laserowa?

Zastanawiasz się, jak odbywa się laserowe usuwanie owłosienia? Urządzenia wykorzystywane do zabiegów depilacji laserowej usuwają owłosienie za pomocą metody fototermicznej (czyli przy użyciu światła oraz ciepła, jakie emitują). Promieniowanie laserowe (światło lasera) skoncentrowane w porcje energii cieplnej dostarczane jest precyzyjnie do mieszków włosowych w skórze. Tam energia lasera absorbowana jest przez melaninę (naturalny barwnik znajdujący się w skórze), co powoduje trwałe uszkodzenie mieszka włosowego.

Oznacza to nie tylko pozbycie się istniejących włosków, ale także zablokowanie zdolności wytwarzania nowych mieszków włosowych. Dzięki temu kolejne włoski całkowicie tracą możliwość odrastania, a Ty cieszysz się efektem gładkiej skóry dłużej niż kiedykolwiek przedtem. Tym samym depilacja laserowa należy do najskuteczniejszych metod depilacji – jest nieporównywalnie bardziej skuteczna niż depilacja woskiem czy czy stosowanie kremów do depilacji.

Laser diodowy: jak przebiega depilacja laserem diodowym Primelase Excellence?

W Mia Dea wykonujemy depilacje laserową przy użyciu ultranowoczesnego sprzętu – lasera Primelase Excelence. Jego cechą unikatową jest przede wszystkim bardzo wysoka moc – aż do 4800 W. Primelase Excelence przeznaczony jest przede wszystkim do zabiegu ultraprecyzyjnej depilacji dowolnej partii ciała (depilacja laserowa nóg, depilacja laserowa twarzy czy depilacja laserowa bikini – to jego specjalność!) – wysoka moc oraz technologia USP (Ultra Short Pulse) pozwalają na zabiegi impulsami o długości od 3 milisekund. To połączenie wyjątkowej skuteczności oraz precyzji!

Depilacja laserowa boli? Nie z Primalase! Nasze urządzenie posiada głowicę lasera wyposażoną w specjalny model chłodzący Crystal Freeze, który pomaga redukować dyskomfort depilacji laserowej i sprawia, że skupiasz się jedynie na przyjemnym wyobrażeniu skóry bez niechcianego owłosienia.

Efekty depilacji laserowej: na ile starcza?

Depilacja laserowa to obecnie jedna z najpopularniejszych metod trwałego usuwania owłosienia. Popularności tej trudno się dziwić, biorąc pod uwagę fakt, iż efekt depilacji laserowej jest nieporównywalnie trwalszy w stosunku do jakiejkolwiek metody mechanicznej.

Zabieg depilacji laserowej przeprowadzony w profesjonalnym salonie pozwoli Ci cieszyć się gładką skórą nawet przez wiele lat – bez jakichkolwiek odrastających włosków. Dzięki temu możesz zapomnieć o częstym goleniu się, podrażnieniach po depilacji maszynką oraz stałych wydatkach na jednorazówki, pianki czy plastry.

Co istotne, laserowe usuwanie owłosienia wymaga zazwyczaj wykonania serii zabiegów depilacji na daną partię ciała. Wynika to z faktu, iż w momencie wykonywania zabiegu włosy na skórze znajdują się w różnych fazach wzrostu, przez co także różna może być ich reaktywność na promienie laserowe). Ilość zabiegów w serii zależeć może od rodzaju (ilości, grubości, koloru włosów) naturalnego owłosienia – zazwyczaj im grubsze i ciemniejsze masz włoski, tym więcej zabiegów może okazać się niezbędnych do ich całkowitego pozbycia.

Zabieg depilacji laserowej może być jednak mniej efektywny w przypadku jasnych włosów. Z reguły jednak depilacja laserowa jest procesem obejmującym od 6 do 8 zabiegów. Efekt depilacji laserowej możesz zobaczyć już po pierwszych sesjach, jednak jeśli zależy Ci na tym, by był długotrwały, zalecane jest, aby wykonywać pełna serię zabiegów depilacji laserowej. Po ich wykonaniu możesz już bez przeszkód cieszyć się perfekcyjnie gładką skórą!

Dla kogo przeznaczone jest laserowe usuwanie owłosienia?

Jeśli marzy Ci się depilacja laserowa – Kraków i Mia Dea to idealne miejsce, w którym odkryjesz piękno swojej perfekcyjnie gładkiej skóry! Depilacja laserowa przeznaczona jest dla każdej osoby pełnoletniej (a także osób niepełnoletnich za zgodą opiekuna) – za wyjątkiem sytuacji opisanych w poniższych przeciwwskazaniach.

Zabieg depilacji laserowej jest wykonywany z użyciem najnowocześniejszego, zaawansowanego technologicznie sprzętu – podczas jego wykonywania nie tylko dbamy o Twoje bezpieczeństwo, ale także relaks i przyjemną, intymną atmosferę w salonie. Nasi pracownicy to doświadczeni specjaliści w dziedzinie depilacji laserowej – zarówno przed zabiegiem, jak i w trakcie jego trwania z pewnością otrzymasz wyczerpujące odpowiedzi na każde nurtujące Cię pytanie. Zastanawiasz się jak wyglada przygotowanie do zabiegu? W Mia Dea bezstresowo przygotujemy Cię krok po kroku!!

Zabieg depilacji laserowej – ewentualne przeciwwskazania

Zastanawiasz się, jakie są ewentualne przeciwwskazania do depilacji laserowej? Zabiegu depilacji nie wykonujemy:

 • u kobiet w ciąży i karmiących piersią,
 • przy opalonej skórze (przeciwwskazaniem jest także solarium oraz stosowanie samoopalaczy),
 • u osób przyjmujących leki światłouczulające (efektem może być bowiem nieprawidłowa reakcja skóry na światło lasera),
 • u osób przechodzących aktywne infekcje skóry i choroby skóry (widoczne zmiany skórne w miejscach przeprowadzania zabiegu),
 • u osób z aktywną chorobą nowotworową.

 

Laserowa depilacja może być wykonywana u osób z dowolnym rodzajem (grubością, odcieniem) owłosienia. Przeszkodą do wykonania zabiegu nie jest również naturalna wrażliwość skóry (pod warunkiem, że nie wiąże się ona z problemami dermatologicznymi).

Po zabiegu naturalnym objawem jest miejscowe zaczerwienienie skóry po depilacji laserowej, a nawet jej delikatny obrzęk. Po zabiegu skóra może także być przesuszona. Wszystkie te niepożądane efekty nie są jednak powodem do niepokoju i zazwyczaj ustępują w okresie od kilku godzin do kilku dni.

Depilacja laserowa – przygotowanie do zabiegu

Kusi Cię depilacja laserowa? Kraków i salon Mia Dea to wymarzone miejsce, w którym pozbędziesz się nadmiernego owłosienia bez stresu – w przyjemnej i profesjonalnej atmosferze. Zanim jednak pozwolisz nam o siebie zadbać, postaraj się odpowiednio przygotować do zabiegu. Jak to zrobić?

 • Upewnij się, że w Twoim przypadku nie ma przeciwwskazań do depilacji laserowej.
 • Na ok. 2 tygodnie przed zabiegiem zrezygnuj z opalania naturalnego, solarium oraz stosowania samoopalaczy (skóra musi być jasna, aby prawidłowo reagowała na działanie lasera).
 • Na ok. 2-4 tygodnie przed laserowym usuwaniem owłosienia zrezygnuj z depilacji woskiem i pastą cukrową, a także silnie działających peelingów chemicznych i mechanicznych oraz innych zabiegów, które mogłyby wywołać podrażnienia.
 • Bezpośrednio przed zabiegiem (tego samego dnia) pozbądź się włosków, goląc je maszynką (skróci to czas trwania zabiegu). Zadbaj też o prawidłowe nawilżenie skóry.

 

Depilacja laserowa nie jest zabiegiem inwazyjnym – dzięki czemu po jej wykonaniu nie jest wymagana żadna rekonwalescencja. Pamiętaj jednak, aby przez ok. 2 tygodnie po zabiegu depilacji laserowej unikać mocnego słońca, sauny, gorących kąpieli czy intensywnych peelingów – gdyż mogą one podrażniać skórę.

Ile kosztuje depilacja laserowa? Kraków i Mia Dea zapraszają na zabieg!

Cena depilacji laserowej zależy od wybranej partii ciała. Ile kosztuje depilacja laserowa nóg, depilacja laserowa pach czy depilacja laserowa bikini? Oferta zabiegów w Mia Dea z pewnością pozytywnie Cię zaskoczy – także pod względem cenowym.

Sprawdź cennik na naszej stronie i umów się na wizytę:

Depilacja laserowa w Mia Dea – początek Twojej radości z gładkiej skóry!