Rytuał Mia Dea − nasz własny sposób na piękno!

Pielęgnacja ciała powinna być zarazem chwilą relaksu, dzięki której zadbasz także o sferę emocjonalną. Dlatego w Mia Dea stworzyliśmy nasz własny, autorski rytuał piękna − kilkuetapowy zabieg pielęgnacyjny, który pozwoli Ci się zrelaksować, odprężyć i poczuć doskonale w swoim ciele. Odwiedź nas i wyjdź z promienną skórą oraz uśmiechem!

Idealny sposób na:

 • połączenie relaksu i pielęgnacji,
 • ekstrapielęgnację skóry, na którą brakuje Ci czasu na co dzień,
 • relaks przed ważnym dniem,
 • prezent dla bliskiej osoby,
 • czas spędzony z przyjaciółką (w Podwójnym Gabinecie Mia Dea),
 • okazanie odrobiny miłości samej sobie.

Piękne korzyści:

 • nawilżona, gładka i zregenerowana skóra,
 • promienny wygląd, który widać tuż po zabiegu,
 • obniżenie poziomu stresu i relaks,
 • czas tylko dla Ciebie i/lub bliskiej osoby.

 

Rytuał piękna Mia Dea to relaks połączony z pielęgnacją − w doskonałej atmosferze i estetycznym wnętrzu naszego salonu. Zrelaksuj się wśród zielonych roślin i poznaj rytuał dla ciała i twarzy, z którego korzyści będziesz czerpać wszystkimi zmysłami!

Jak przebiega rytuał piękna Mia Dea?

Rytuał składa się z dwóch etapów czułej i kompleksowej pielęgnacji połączonej z dużą dawką relaksu. W pierwszym z nich skupiamy się na ciele, w drugim − na skórze twarzy.

Rytuał dla ciała:

 1. Peeling całego ciała − z użyciem Codage Paris Exfoliating Balm − luksusowego produktu złuszczającego.
 2. Relaksujący i odświeżający prysznic.
 3. Masaż naturalnym olejem z migdałów Kurland połączony z aromaterapią (wybierz ulubiony olejek zapachowy!).

Rytuał dla twarzy:

 1. Dwuetapowe oczyszczanie twarzy (Codage Paris Cleansing Balm i Cleansing Gel).
 2. Złuszczający peeling twarzy (Codage Paris Scrubbing cream).
 3. Relaksujący masaż twarzy z użyciem serum intensywnie nawilżającego (Codage Serum No1 Intense Moisturising) oraz maski nawilżającej (Codage Paris Moisturising mask).
 4. Odstresowujący masaż skalpu na sucho.
 5. Zmycie maski i nałożenie kremu (Codage Paris Matifying Day Fluid).

Rytuał piękna Mia Dea to zabieg, który pozostawi Twoją skórę idealnie zadbaną: promienną, wygładzoną i dogłębnie nawilżoną. Po zabiegu skóra jest niezwykle przyjemna w dotyku − a Ty promieniejesz, nie tylko z powodu efektu wizualnego, ale także endorfin, jakie wydzielają się pod wpływem masażu i pięknych zapachów.

Rytuał Mia Dea to nasza autorska metoda wieloetapowej pielęgnacji, którą opracowaliśmy, obserwując potrzeby naszych klientek. To nie tylko sposób na piękną skórę i solidną dawkę pielęgnacji, ale także relaks i przyjemność. Dlatego w Mia Dea tworzymy atmosferę, która sprzyja wyciszeniu i skupieniu na przyjemnych doznaniach płynących z zabiegu!

Rozszerzony rytuał Mia Dea − sposób, by przyjemność trwała jeszcze dłużej!

Rytuał Mia Dea aż 90 minut kompleksowej pielęgnacji, które… możesz przedłużyć, wybierając dodatkowe zabiegi uzupełniające! Wykorzystaj czas w salonie Mia Dea do maksimum. 

Wybierz rytuał w wersji rozszerzonej o:

 • masaż klasyczny +150 zł
 • zabieg Endermolift stymulacja skóry twarzy + 100 zł
 • zabieg Storz Medical: fala uderzeniowa na twarz +100 zł

Rytuał Mia Dea − także w Podwójnym Gabinecie!

Rytuał Mia Dea to sposób na prezent, który możesz podarować samej sobie, zarówno przed wielkim wyjściem, jak i zupełnie bez okazji. Wiemy jednak, że na pewno masz wśród swoich bliskich osobę, z którą chciałabyś się podzielić radością. Pokaż mamie, siostrze lub przyjaciółce, że o niej pamiętasz! 

W Mia Dea jako jedyny salon kosmetologiczny w Krakowie posiadamy specjalny Podwójny Gabinet dedykowany spotkaniom i zabiegom, które możesz wykonać wspólnie z bliską osobą. Już teraz zaproś ważną dla Ciebie osobę na wasz wspólny rytuał Mia Dea, podczas którego będziecie mogły miło spędzić czas i doskonale się bawić!

Masz pytania? Chętnie na wszystkie odpowiemy! Skontaktuj się z nami!